המלצות של מטופלים

ביאטה יקרה,
לאחר שנה איתך רציתי לומר לך תודה:
תודה על האהבה, המסירות, האמון והמקצועיות.
יחד איתך למדתי להקשיב לגוף, לסמוך עליו ולכבד אותו.
מודה לך מאד
באהבה
ח', רמת גן


בעזרת הליווי והתמיכה הרגישה של ביאטה למדתי מחדש לראות, לחוש ולהרגיש המון הרגשות ורגשות חיוביים, ליצור אותם בחיי ולדעת לשמוח מהם. במקום הרקע האפור והדכאוני התמידי, נכנסו לחיי המון צבעים. למדתי להגיע לעליות ולהתמודד עם הירידות הרגשיות מה שעזר לי ללמוד לווסת את הרגשות שלי וכל פעם לחזור למצב האיזון הנפשי. יכולת זו עזרה לי לראות אינספור דברים קטנים נעימים מדהימים ולשמוח מהם.

היום, אחרי המסע שעברתי עם ביאטה, אני יכולה לומר בביטחון מלא שאני מרגישה את עצמי כחלקיק הטעון באנרגיה חיובית שביכולתו לפגוש מצבים קשים של החיים אשר בלתי נמנעים בחיי של כל אחד מאתנו. כיום אני מרגישה שאני חייה באופן מלא וחיי צבועים בצבע חיובי.

לכל מי שנמצא במבוי סתום והאנרגיות הנפשיות והפיזיות שלו התדלדלו בגלל החיפושים האינסופיים אחר הפתרונות לבד באופן עצמאי, מי שזקוק בייעוץ ותמיכה מקצועית, אני ממליצה בחום על הטיפול אצל ביאטה.
אירינה ק’, בת ים


ביאטה היא אדם חם ורך, מעודן ובעלת טוב לב. מהרגע הראשון כשפגשתי את ביאטה, הבנתי שיש לה ידע רב ומעמיק. הכישרון שלה ללמד כלים לעבודה עם רגישות גבוהה לא מפסיק להפתיע אותי בכל פעם. ביאטה עובדת בעדינות ורוך. ביאטה היא אישיות יוצאת דופן ומאוד יצירתית. אני מחכה לכל פגישה בציפייה. בעזרת הטיפול אצל ביאטה למדתי לפתוח יכולת להתחבר לעצמי ברמה המעודנת והעמוקה ביותר.
מ' , חולון


כשהגעתי לביאטה הרגשתי משהו אחר. כבר במפגש הראשון איתה הרגשתי קבלה, מרחב, סבלנות.
במפגשים עם ביאטה יש משהו כל כך עדין ונכון. מורה אחד פעם תיאר תהליך עדין כזה של למידה וכך הוא אמר: “זה כמו שאת נכנסת לתוך ערפל את לא ממש מרגישה, אבל בסוף את יוצאת רטובה. זה התהליך שאני עוברת אצל ביאטה, הכל בעדינות, ברכות ועם סבלנות, כאילו ללא מאמץ, אבל בסוף קורה לי שם משהו
אני חוזרת הביתה למשפחתי והכל נראה לי יפה יותר. ממליצה מכל ליבי.
עפרה, תל אביב


בס”ד
בשנה האחרונה נתגלתה אצלי מחלה גנטית, שפגעה בתפקוד הכללי ובנשימה שלי. מצב רוחי ודימוי העצמי היו ירודים ביותר. הגעתי לביאטה כלאחר ייאוש. מעבר לחמימות והקבלה שביאטה הפגינה, נהניתי מאוד מהמקצועיות ומרוחב האופקים שלה. ביאטה ניחנה בסבלנות וברגישות רבה, שיעורי היוגה שלה מועברים בבהירות רבה והכלים שאני מקבלת עוזרים לי מאוד ברגעי מצוקה פיזית ונפשית. מספר פעמים התבטאתי שהיא “מתנה שקיבלתי”.בנוסף לשיעורי יוגה הרגילים, נעזרתי בביאטה גם ביוגה תרפיה. הבחנתי ברצונה להביאני לעצמאות, מעבר לכל שיקול כלכלי. לאחר תקופה קצרה של כחודשיים – שלושה, מצבי שונה לגמרי, ברוך השם. אני סבורה שביאטה הייתה שליחה טובה עבורי וממליצה בחום להיעזר בכישוריה הברוכים.
רינת, רמת גן


כבר בפגישה הראשון, כשעבדנו על החיבור על החיבור לנשימה, חוויתי בצורה חזקה את הנוכחות שלי כאן ועכשיו, מה שלא הצלחתי לחוות לפניהן. הטיפול נותן כלים שעוזרים לי בחיי במצבי לחץ או כשקורה כל דבר אחר שמוציא אותי מהכלים. בעזרת טיפולי יוגה תרפיה הצלחתי להחזיר שמחה וצחוק לחיי. העבודה עם המשאבים שלי עזרה לי להתחזק נפשית ולהתמודד עם הניתוח שעברתי. ביאטה היא מטפלת מאוד רגישה וקשובה.
טל, פתח-תקוה


ביאטה שבון יהב – תרפיסטית גוף-נפש, מתמחה באנשים רגישים מאוד