תגובות המשתתפים במפגשי הקהילה של אנשים רגישים מאוד

היי ביאטה,
רציתי קודם כל להודות לך על היוזמה המדהימה הזאת. התחושה הזאת, של להזדהות כמעט לחלוטין עם כל מה שנאמר במעגל, למצוא את עצמך בדברים של האנשים, להרשות לעצמך להתבטא, כמו שאתה. כמה שזה מרגש, מעצים. נדיר. כמה שזה נחוץ. הרגשתי שזה היה מרפא מאוד עבורי.  תמי, תל אביב.


הי ביאטה,
רציתי להודות לך על המפגש המועיל.
לפני המפגש חשבתי לעצמי מה שעתיים עשויות לשנות לי . אבל אכן המפגש שינה אצלי את ההרגשה . הבנתי שזה בסדר להמנע [מהדברים ומהאנשים שלא עושים לי טוב] . שיש בעולם עוד כמה אנשים שחווים את המציאות כמוני. אשמח למפגשים נוספים .  דורון, גבעתיים.


תודה ביאטה,

היה נפלא ומאד מעשיר. הנחיה שלך הייתה נהדרת. קיבלתי ממך הרבה נקודות חדשות לתשומת לב, ומאד נהניתי לראות אותך מעבירה את ההנחיה בעדינות ובחוזק בו זמנית. נאחל לעוד מפגש.  אפי, חיפה.


היי ביאטה, המון תודה על ארגון המפגש אתמול! השתתפתי בקבוצות שונות ומפגשים מגוונים, והפעם היה מפגש בו הרגשתי נוחות רבה ביותר. אני מאושרת לפגוש אנשים אליהם אני יכולה להתחבר ואשר יכולים להבין את החוויות שלי ברמה העמוקה ביותר.  אופק, ירושלים.


ביאטה שבת שלום!
שמחתי מאוד לפגוש בך ואת אנשי הקהילה המקסימים. המפגש היה מעצים ואת הנחית אותו בצורה נהדרת. ישר כוח הלוואי והיו עוד הרבה כמוך העולם היה נראה יפה יותר תודה על הכול.  בני, באר-שבע.


ביאטה,
רציתי להודות לך באופן אישי על המפגש האחרון. מאוד נהניתי וכבר מחכה למפגש הבא! במיוחד שמחתי על החידוש שהכנסת; שיתוף בקבוצות קטנות על מנת לחדד את השאלות שעלו במפגש. שמתי לב שלא נרשמו כל הפרעות והייתה זרימה מאוד חיובית ושלווה. שני, תל אביב.


ביאטה, רציתי להודות לך על המפגש אתמול. אני מאמין שאת עושה עבודת קודש, ואין ספק שרבים חושבים כמוני. יש לך תרומה חשובה לאנשים יקרים. שיהיה לך סוף שבוע שמח.  תודה שוב. אלי, פתח תקוה.


ביאטה,

רציתי להודות לך על המפגש שערכת. זה היה ערב מרשים ביותר – עצם הידיעה שיש עוד כאלו והם מתמודדים באופן שונה ממני עם הנושא – היתה חויה מעולם אחר. גם אני כאחרים עדין לא מצליחה לחיות עם הידיעה הטריה, בשלום ולהפיק ממנה את המירב, או לפחות השלמה. הרגשתי שהערב הזה כמו פתח חלון. "חויה חוץ גופית"  תודה על ההנחיה המודעת לכך שגם בתוך הקבוצה יש סוגים שונים או ביטוי אחר, והנסיון לשים גבול לעוררות / התרגשות מהמפגש עם אנשים נוספים הדומים ברעיון. שמחתי לשמוע גם על המסע האישי שלך, ומאחלת זוגיות טובה נעימה ומכילה. לנו אני מאחלת פגישות נוספות וטובות, בהוקרה, דבי, הרצליה.


ביאטה יקרה,

רציתי שוב להודות לך על המפגשים. כמו תמיד המפגש היה חוויתי גם אם לא בכול הרגעים קל. את יודעת להנחות ברגישות ובצורה מדהימה ויוצרת גם ברגעים היותר קשים מקום לכולם. שוב תודה על הכול קבלי כוחות והמשיכי בעשיה המבורכת,  יערה, תל אביב.


המפגש של אתמול היה מעולה. חוויה מעניינת, מעצימה, אנרגטית ובעיקר… משאירה טעם של עוד. נפגשנו בסטודיו קטן ואינטימי בשכונה שקטה של תל אביב. התחיל סבב קצר שבו כל אחד יכול היה לבחור אם לדבר או רק לומר שם פרטי. חייבת לומר שלא הופתעתי מהפתיחות ומהאווירה החמימה והמקבלת של כולם. אחרי הכל הרגשתי שהרוב שם מאד דומים לי, ומחפשים להפתח בפני אנשים דומים להם…
בהמשך היה שיח פורה בנוגע ל"להיות אדם רגיש". במפגש זה הנושא היה זוגיות, מערכות קשרים קרובות, ואהבה. היה מעניין מאד. יצאתי עם תובנות, החכתמי, וקיבלתי עוד כמה כלים למסע… 🙂
נותרתי בתחושה שיש לנו עוד מקום לשוחח בנושא, למצות אותו, לגעת בו מכיוונים שונים.  אירית, כפר סבא.

 


ביאטה,

היה נהדר. והמקום היה נהדר. זו הפעם הראשונה בחיי שנפתחתי לפני אנשים שרובם היו זרים לי, ולא הרגשתי שום מבוכה, אלא ההיפך: הקשבה והבנה. כולנו יצאנו מחוזקים מהמפגש ועם כלים טובים ורבים יותר להרגיש טוב עם עצמנו וגם להשתמש ביכולות שהרגישות מעניקה לנו.   אריאל, ירושלים.


היה מפגש מרתק, מעצים ותומך. איזו הקלה זו לדעת שאני לא שונה וחריגה כי אם חלק מקהילה יפיפייה של אנשים מיוחדים וצבעוניים. קיבלנו מתנה אדירה ואנו צריכים להפוך אותה לנקודת העוצמה שלנו. כמה כיף היה לראות השתקפויות שלי במגוון צבעים… יצאתי מחוזקת ונרגשת.  איילת, באר שבע.


ביאטה,

תודה, תודה, תודה רבה, על ההזדמנות שנתת לי לראות שיש עוד כמוני. חבל שזה לא היה ארוך יותר, כי יש לי, כמו לכולם, אני בטוח, הרבה מה להגיד עוד. שוב, תודה.  נועם, ירושלים.


תודה על ערב מכיל, משתף, מעשיר. על ההנחיה העדינה והרגישה שלך היה מושלם מבחינתי. תודה רבה על כל עבודת הקודש שלך.  גיל, חולון.


היי ביאטה,
רציתי להודות לך  על המפגש אתמול. על שנתת לי את האפשרות לפגוש עוד אנשים שעוברים כל חייהם חוויות מאוד דומות לשלי, ברמה הרגשית והאישית. לפני המפגש עלתה בי תחושה של פחד ממה שיהיה, ממי שאפגוש, פחד שכמעט גרם לי לא להגיע. ואני כל כך שמחה שהתאמצתי ולמרות זאת הגעתי ולא ויתרתי. אמרתי את זה גם אתמול במהלך המפגש, וההתרגשות המשיכה ללוות אותי גם כמה שעות אחר כך. כמה כיף זה לא להרגיש לבד 🙂   דנה, טבעון.


ביאטה שבון יהב – תרפיסטית גוף-נפש, מתמחה באנשים רגישים מאוד