מפגשי הקהילה של אנשים רגישים מאוד

מפגשי הקהילה שאני מנחה הם הזדמנות למפגש עם אנשים רגישים מאוד אחרים כדי לדבר על הדברים שקרובים לליבם וללמוד מניסיונם של משתתפים אחרים. כל זאת בהנחיה מקצועית ורגישה. בכל מפגש יש נושא שעוסק בביטוייה של רגישות גבוהה, כגון: ההתמודדות עם הצפה רגשית, פרפקציוניזם, הצבת גבולות, קליטת רגשות של אנשים אחרים ועוד.

כשאנשים רגישים מאוד נפגשים ביחד הם חשים הקלה עצומה.

סוף סוף יש עוד אנשים שחושבים ומרגישים כמוני!

כל אחד במעגל משתף איפה הנושא פוגש אותו בחייו ובאיזה כלים הוא משתמש כדי להתמודד עם המצב. המטרה המרכזית של המפגש היא לאפשר לאנשים רגישים מאוד להיות ביחד ולשמוע שיש עוד הרבה אנשים רגישים מאוד כמוהם שעוברים חוויות דומות. כשאנחנו מקבלים לגיטימציה להיות מי שאנחנו, זוהי חוויה מאוד מעצימה! בנוסף, זוהי הזדמנות לשמוע על מגוון תובנות והכלים שמשתתפי המפגש רכשו במשך שנים של עבודה עצמית.

המהלך המפגש אני מוסיפה טיפים, מחשבות וכלים מתוך הנסיון שלי בעבודה עם עצמי ועם המטופלים שלי.

האווירה במפגש אינטימית, מאוד נינוחה ומכילה. אין מחוייבות לדבר אם זה לא מרגיש בנוח.

חשוב לציין, זוהי אינה קבוצת תמיכה. הרכב הנוכחים משתנה בכל מפגש.

  • פרטים לגבי תאריכי המפגשים ניתן למצוא בקישור כאן >>>

  • תגובות המשתתפים במפגשי הקהילה של אנשים רגישים מאוד כאן >>>


ביאטה שבון יהב – תרפיסטית גוף-נפש, מתמחה באנשים רגישים מאוד

תגובות המשתתפים במפגשי הקהילה של אנשים רגישים מאוד

היי ביאטה, רציתי קודם כל להודות לך על היוזמה המדהימה הזאת. התחושה הזאת, של להזדהות כמעט לחלוטין עם כל מה שנאמר במעגל, למצוא את עצמך בדברים של האנשים, להרשות לעצמך להתבטא, כמו שאתה. כמה שזה מרגש, מעצים. נדיר. כמה שזה נחוץ. הרגשתי שזה היה מרפא מאוד עבורי.  תמי, תל אביב. הי ביאטה, רציתי להודות לך… להמשיך לקרוא תגובות המשתתפים במפגשי הקהילה של אנשים רגישים מאוד